М’ясо

М’ясо халяль від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, краща якість. Доставка по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити оптом М’ясо тварин халяль в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


М’ясо тварин являє собою цінне джерело білку, так необхідного людині для нормального функціонування організму. Діти потребують його через інтенсивне зростання кісткової системи та м’язів, клітин мозку та нервових відростків, в зрілому віці тваринний білок потрібно для підтримки цілісності всіх внутрішніх органів, в старості він зміцнює імунітет і дозволяє якомога довше жити повноцінно та здорово.

Як правило, в їжу прийнято вживати м’ясо свійської худоби, забитої на бойні. Фермерське господарство неможливо уявити собі без корів, свиней, кролів, птиці. За поживністю м’ясо може мати більшу або меншу жирність, однак, харчова цінність цього продукту не піддається сумніву. Далеко не у всіх є можливість купувати м’ясо у виробника, без посередників, часто доводиться вірити на слово незнайомим перекупникам, ризикуючи тим самим здоров’ям близьких.

Компанія Агрокапітал України не перший рік постачає ринок країни першокласним м’ясом і субпродуктами. Продукція, що проходить через нас, сертифікована, виробники, з якими ми маємо справу, дорожать своєю репутацією, умови утримання та забою худоби регулярно піддаються ретельній перевірці. Більше того, Агрокапітал України реалізує продукцію, що пройшла сертифікацію «Халяль», тобто жителі арабо-мусульманських країн також мають можливість користуватися послугами компанії.

Багатьох цікавить питання, де купити якісне м’ясо за адекватною ціною? ТОВ «Агрокапітал України» знає відповідь, оскільки вже багато років є лідером по доставці м’яса тварин халяль не тільки по Україні, але й далеко за межами країни.

Вас цікавить широкий асортимент продукту? У нас ви знайдете і свинину, і яловичину, і кроля, і різну птицю – достатньо вивчити прайс-лист і вибрати те, що необхідно. Ціни на м’ясо тварин в компанії Агрокапітал України також приємно дивують: завдяки лояльній ціновій політиці в наших клієнтів є постійна можливість в достатній кількості купувати будь-який вид м’яса для заготовок, ведення бізнесу, особистого споживання.

Ми продаємо все: від свинячих і яловичих туш до курячої печінки та індичих шлунків. М’ясо тварин оптом та в роздріб від ТОВ «Агрокапітал України» – оптимальний варіант вирішення проблеми якісного та повноцінного харчування незалежно від економічних обставин.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А