Олiя соєва

Олія соєва наливом від Компанії Агрокапітал України.  Кращі ціни, перевірена якість.  Доставка по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити Олію соєву оптом в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Олія соєва – вид рослинної олії, що отримується з насіння сої шляхом віджиму або з використанням органічних розчинників. За змістом біологічно активних речовин, які засвоюються організмом майже на 100%, соєва олія займає лідируючі позиції.

Олія з бобів сої має яскравий жовтий колір, достатньо різкий аромат. В якості їжі використовується тільки рафінована соєва олія. Після віджиму і очищення вона набуває ніжний рожевий відтінок і прозорість.

Отримують олію соєву шляхом механічного віджиму (пресування) або екстракції (за допомогою органічних розчинників).

Соєва олія має низку якостей, що виділяють її серед інших видів рослинних олій:

  • високий ступінь ненасиченості, що збільшує його харчову цінність
  • висока засвоюваність організмом
  • підвищує імунітет
  • рідкий стан соєвої олії утримує в широкому температурному інтервалі
  • легко піддається переробці
  • природні антиоксиданти, що містяться в соєвій олії, зберігаються навіть при переробці

Продукція, одержувана з соєвих бобів – соєвий шрот, соєва макуха і соєва олія роблять її широко затребуваною, як у якості сировини для комбікормів, так і для споживання людиною. Все частіше саме соєва олія використовується для годівлі сільськогосподарських тварин і приносить високі результати в прирості і якості м’яса.

Купити соєву олію можна в компанії «Агрокапітал України». Ми реалізуємо рослинні олії, зернові культури, комбіновані корми високої якості. Ціни на соєву олію залишаються доступними для всіх наших клієнтів.

Олія з бобів сої широко використовується в харчовій промисловості для приготування соусів, маргаринів, майонезу, хліба, кондитерських виробів. Крім цього, лецитин, що отримується з бобів сої, використовується у фармацевтичній промисловості при виготовленні мила, миючих засобів, барвників.

При зберіганні соєвої олії слід дотримуватися таких вимог:

  • олія повинна зберігатися в сухому провітрюваному місці
  • відсутність прямих сонячних променів
  • постійна температура повітря без різких перепадів

Соєва олія наливом від компанії «Агрокапітал України» – це правильний вибір і вигідне капіталовкладення. Ми організуємо доставку соєвої олії в будь-яку точку України. Співпрацюючи з нашою компанією – це гарантія індивідуального підходу і поваги до кожного клієнта.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А