Олiя соняшникова

Олія соняшникова наливом від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити Олію соняшникову оптом в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами: +38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Соняшникова олія – це рослинна олія, яку одержують з насіння соняшнику шляхом віджиму або за допомогою органічних розчинників. На території України і пострадянських країн саме соняшникова олія займає лідируючі позиції по виробництву та споживанню.

Ціни на соняшникову олію найдоступніші для населення, що і робить даний продукт популярним у споживачів.

На сьогоднішній день соняшникова олія – самий споживаний продукт у всьому світі. Колір натуральної соняшникової олії – жовтий або зеленуватий. Як правило, це залежить від способу отримання. Цей же фактор впливає на смакові якості та аромат.

Соняшникову олію отримують наступними способами:

  • Пресування
  • Екстракція

Пресування – це механічний віджим насіння соняшнику. Він може бути холодним і гарячим.

Олія соняшникова, яку отримують гарячим методом віджиму, має красивий золотистий колір, смак і аромат смаженого насіння. А при холодному методі віджиму – олія світліша за кольором, а її запах і колір менш виражені.

Соняшникова олія, що отримується холодним пресуванням найкорисніша для організму, оскільки зберігає в собі всі природні вітаміни, мінеральні речовини, рослинні вуглеводи та білок. Найбільше в складі олії вітаміну Е. Один недолік такого виду соняшникової олії – це короткий термін зберігання.

Купити соняшникову олію високої якості можна в компанії «Агрокапітал України». Саме ми пропонуємо вигідне поєднання ціни та якості продукції.

Екстракція – це отримання соняшникової олії з насіння, використовуючи органічні розчинники. Цей спосіб отримання олії є найбільш економічно вигідним.

За способом очищення соняшникову олію ділять на:

  • нерафіновану (очищена тільки від механічних домішок)
  • рафіновану (очищена за допомогою лугів)
  • гідратовану (очищена за допомогою гарячої води, що проходить через олію в розпиленому стані)
  • дезодоровану (очищена гарячою парою)

Соняшникову олію розливають у споживчу і транспортну тару. У промисловості її розфасовують в полімерні пляшки, а у компаній-посередників можна придбати олію соняшникову наливом.

Зберігається соняшникова олія при температурі не вище 18-20 градусів від 2 до 4 місяців. Це залежить від способу отримання олії.

Компанія «Агокапітал України» крім реалізації, забезпечує доставку соняшникової олії по території України безпосередньо до клієнта.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А