Соя

Соя високопротеїнова та низькопротеїнова від Компанії Агрокапітал України. Кращі ціни, перевірена якість. Доставка по всій Україні та за кордон.

Дізнатися ціни, замовити та купити Сою оптом в Україні, Ви можете зателефонувавши нам за телефонами:
+38 (044) 580-0-580, +38 (097) 535-0-176.


Олійні культури – це рослини, з насіння яких отримують жирні олії, з жировою складовою не менш 20-60%. Вони ж використовуються для отримання рослинної олії, виробництва комбікормів, технічних цілях. До них відноситься:

Соя є найпоширенішою олійною культурою всієї планети. Її висаджують і обробляють понад 60 країн світу на різних континентах і кліматичних поясах.

Соя – це рослина, що відноситься до сімейства бобових, батьківщиною якої є східна Азія. Насіння сої або соєві боби досить широко використовуються в харчовій промисловості з давніх часів. Все це завдяки досить високому вмісту рослинного білку в бобах – близько 40-50% від маси і високої врожайності культури.

Високий вміст рослинного білку сприяло також і тому, що сою широко використовують як корми для сільськогосподарських тварин.

Останнім часом у всьому світі росте інтерес до сої і як до сільськогосподарської культури. Цим вона зобов’язана своїй високій екологічності. Пов’язуючи атмосферний азот, соя сприяє захисту навколишнього середовища.

Крім цього, соя потребує додаткового догляду набагато менше, ніж інші сільськогосподарські культури. При її обробітку немає потреби у використанні пестицидів і великої кількості води.

Залежно від періоду вегетації сорти сої ділять на 9 груп. Найбільш поширеними є середньостиглі, скоростиглі і ультраскоростиглі сорти.

Соя є економічно вигідною і перспективною олійною культурою. Соя від компанії «Агрокапітал України» відповідає усім вимогам, які пред’являються до даної культури.

Соя є головним джерелом білку в кормах для тваринництва. Боби даної культури містять велику кількість поживних речовин, необхідних тваринам для повноцінного росту і розвитку.

З санітарно-гігієнічного боку соя також перевершує інші культури. Але самі боби в натуральному вигляді як корм для тварин не використовуються. Найчастіше застосовують продукти переробки сої, такі як:

Купити сою у компанії «Агрокапітал України» означає зробити правильний вибір. Ви отримаєте якісний продукт за доступною ціною, тому що мета нашої компанії взаємовигідні економічні відносини.

2022 © Усi права захищенi.
Телефонуйте нам:
+38 (044) 580-0-580
08600, Київська обл., м. Васильків, вул. Декабристів, 145-А